Uciekający pies

ucieczka psa z domu

Twój pies ucieka z posiadłości na długie wycieczki po mieście? To znak, że musisz zaopatrzyć się w pastuch dla psa. To innowacyjne urządzenie pomoże nam nauczyć naszego psa dyscypliny.

Narzędzie dla naszych pupili, czyli pastuchy dla psów

Wszyscy wiemy, jak wielkim utrapieniem jest uciekający pies, który wykorzystuje każdą naszą chwilę nieuwagi, by uciec i zaspokoić swoją potrzebę wędrówek. Kopie dołki na podwórku, skacze na innych ludzi a także atakuje inne zwierzaki. Brzmi znajomo? Wszystkie te sytuacje mogą odejść w niepamięć, jeśli zastosujemy pastuch dla psa – wypróbuj. To urządzenie wyposażone w obrożę i drut, który przypinamy do naszego ogrodzenia. Gdy pies zbliża się do płotu, obroża wysyła sygnał ostrzegawczy. Gdy pies na niego nie zareaguje, wysyłany jest kolejny sygnał, lecz już w postaci bodźca elektrycznego. To powinno skutecznie zniechęcić psa przed ucieczką. Siła bodźca wzrasta wraz ze zmniejszaniem się odległości między naszym psem, a ogrodzeniem.

Pastuch dla psa – czy warto go kupić?

Urządzenie to sprawdzi się równie dobrze w wypadku psów, które nie tylko uciekają, lecz także atakują innych. Obrożę dobieramy pod kątem wagi psa. To najlepszy sposób na skorygowanie zachowania naszego psa. Ucieczki odejdą w niepamięć, a my nie będziemy musieli martwić się o życie naszego pupila, które jest narażone podczas takich ucieczek na liczne niebezpieczeństwa. Taka obroża jest nieodzowna, jeśli nie pomogło również spotkanie z treserem psów. Kupmy ją już dziś i sami przekonajmy się, jak świetnym jest ona wspomagaczem w walce z nieprawidłowym zachowaniem naszego psa. Ucieczki i kopanie dołów odejdą w niepamięć, a my nie będziemy musieli martwić się kolejnym wybrykiem naszego pupila. Urządzenie to staje się coraz popularniejsze, a atrakcyjna cena zachęca do zakupu tego urządzenia.